LPG LIPOMASSAGE

green flower

LPG Endermologie

Svetový líder v oblasti bezpečnej a zodpovednej krásy!

LPG Endermologie - viac ako len zodpovedná krása ... synonymum zdravia, harmónie tela a mysle, životného štýlu, to všetko podložené viac ako 26 ročnými vedeckými štúdiami ... darujte svojmu telu 100% kvalitu 100% prirodzeným spôsobom, žime život zodpovedne voči svojmu telu a jeho potrebám.

LPG endermológia – Cellu M6 Integral najnovšej generácie francúzskej výroby - je prevratná technológia, ktorá umožňuje prirodzené a príjemné formovanie tela a tváre. Telové procedúry sa nazývajú LPG Lipomassage, slúžia na odstránenie celulitídy, modelovanie a zoštíhlenie tela, fitness programy a terapeutické účely, atd. Tvárové procedúry sa nazývajú LPG Endermolift, slúžia na spevnenie kontúr a omladenie tváre. Doba trvania procedúry: 35 minút LPG Lipomassage, 20 - 35 minút LPG Endermolift.

Cellu M6 Integral je ideálnym spojením ošetrenia tela a tváre exkluzívnou metódou LIPOMASSAGE a ENDERMOLIFT. V porovnaní so svojimi predchodcami je ošetrenie novým prístrojom príjemnejšie, pohodlnejšie a až o 50 % účinnejšie.

LPG ponúka

  • špičková svetová technológia francúzskej spoločnosti LPG Systems
  • špecialista na zoštíhlenie a anti – aging
  • intenzívna bunková stimulácia
  • prevratná neinvazívna metóda na zoštíhlenie, modeláciu, spevnenie, vyhladenie tela
  • rozjasnenie pleti, očné kontúry, spevnenie pleti, vyhladenie vrások, spevnenie kontúr tváre,odstránenie dvojitej brady.

Metóda LPG Endermologie bola schválená Federálnym úradom Spojených štátov pre potraviny a lieky (US Food and Drug Administration, FDA). FDA je najprísnejšou a najuznávanejšou organizáciou, ktorá schvaľuje a registruje nové lieky a liečebné metódy. LPG Systems bola prvou organizáciou svojho druhu, ktorá tento prestížny certifikát získala. LPG Cellu M6 je zároveň prvým a jediným zariadením na svete, ktoré je FDA certifikované pre terapeutické ošetrenia, tzv. lymfodrenáže (lymfatické masáže)!

Rezervujte sa u nás

Volajte 0917 855 625

alebo

Posielajte email: info@slimcentrum.sk

Kontakt

green flower

Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

  • Nájdete nás: Cyrila a Metoda 22, 96501 Žiar nad Hronom